Demoliranje! Španija furiozno do prvog trijumfa na euru: Hrvatska pretrpela bolan poraz - Livaković vadio loptu iz mreže tri puta

Kurir pre 4 dana
Demoliranje! Španija furiozno do prvog trijumfa na euru: Hrvatska pretrpela bolan poraz - Livaković vadio loptu iz mreže tri…

Fudbaleri Španije slavili su nad Hrvatskom sa 3:0 (3:0) u prvom meču grupe B Evropskog prvenstva u Nemačkoj.

Furiji je bilo dovoljno samo tri minuta da slomi "kockaste" - golovima Alvara Morate u 29. i Fabijana Ruiza u 32. minutu Hrvatska je bila u nokdaunu. Ipak, uspeli su da se "probude" i naprave seriju šansi pred golom ekipe De la Funtea, ali ne i da zatresu mrežu. Promašene zicere kaznio je Dani Karvahal u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. U drugom delu igre nije bilo previše uzbuđenja sve do 80. minuta kada je dosuđen penal za Hrvatsku. Izveo ga je Bruno