Autsajderi Albanci u prvom minutu šokirali Italijane, poveli, azuri brzo izjednačili i pobedili 2:1 (video)

Politika pre 6 dana

Reprezentacije Italije i Albanije snage odmeravaju od 21 sat u prvom kolu grupe B na Evropskom prvenstvu u fudbalu.

Na utakmici je i legendarni italijanski golman Đanluiđi Bufon. Utakmica Italija - Albanija se igra u Dortmundu, na "Signal Iduna Parku". I samo što je utakmica počela, prvi napad i odmah gol. Bajrami je loptu u 23. sekundu plasirao iza Donarume u mrežu. Deset minuta se ćekalo da se Italijani oporave i izjednače. Bastoni to čini glavom na nabačenu loptu...Pet minuta kasnije, u 15.minutu Barela šutira precizno za vođstvo favorita 2:1. Četvorostruki svetski i dva puta