Derbi prvog kola Evropskog prvenstva: Španija očitala lekciju Hrvatskoj - 3:0 (video)

Politika pre 4 dana

Reprezentacije Hrvatske i Španije od 18 sati snage odmeravaju u prvom kolu grupe B na Evropskom prvenstvu u fudbalu.

Ovaj meč igra se na Olimpijskom stadionu u Berlinu, gde će se 14. jula igrati i veliko finale. Prvi minuti protiču u ispitivanju, bez većih šansi oba tima. U 29. minutu Španija vodi 1:0! Alvaro Morata je strelac. Dva minuta kasnije Ruiz povećava na 2:0... Hrvati su uzdrmani ali i napadaju, pokušavaju da smanje razliku. U drugom minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu Karvahal postiže treći gol za Špance (3:0) i Hrvati su u velikom problemu. Kraj prvog