Španiji jedno poluvreme dovoljno protiv Hrvatske, rutinska pobeda "crvene furije"

RTS pre 4 dana

Fudbaleri Španije savladali su Hrvatsku rezultatom 3:0 u prvom meču grupe B Evropskog prvenstva u Nemačkoj.

Španija je odličnom realizacijom u prvom poluvremenu ostavila Hrvatsku bez šanse da nastavak učini interesantnijim, te će izabranici Zlatka Dalića morati da se uzdaju u dobre rezultate protiv Italije i Albanije u nastavku takmičenja. U prvih pola sata meča viđena su samo dva udarca ka golu. Ekipe su bile veoma oprezne, dobro postavljene i maksimalno koncentrisane u odbrani, te su veća uzbuđenja izostala. Pitanje je da li bi gola i bilo u prvih 45 minuta da Rodri