(Uživo) Srbija poražena od Engleske na startu eura sa minimalnih 1:0 (foto: I video)

Dnevnik pre 10 dana  |  Dnevnik.rs

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je u prvom kolu C grupe na Evropskom prvenstvu od Engleske sa 1:0 u Gelzenkirhenu.

Kraj utakmice. 90. minut: Igra se četiri minuta nadoknade. 89. minut: Udarac Sergeja iz očaja. Pokušao je Sergej Milinković Savić sa distance da postigne gol, ali je lošta otišla daleko od gola Engleske. 82. minut: Odlična šansa za Srbiju. Vlahović je bio u prilici, ali je prečka spasila Engleze.Sjajan pokušaj srpskog centarfora. Šutirao je sa distance ka golu Pikforda, ali je taj udarac išao po sredini gola engleskog čuvara mreže. Uspeo je Pikford da odbije tu