Hrabra Srbija poražena od Engleske na startu Evra – Belingem presudio, malo je falilo „orlovima“ za remi

Nova pre 9 dana  |  Autor: Oliver Mijušković

Fudbaleri Srbije poraženi su od Engleske sa 1:0 u prvom kolu grupe C Evropskog prvenstva u Nemačkoj.

Oseti pobedu. Igrajte kod nas Fudbalski Fantazi i zabavljajte se uz Euro 2024 i najbolji fudbal na kontinentu. Presudan gol postigao je Džud Belingem još u 13. minutu utakmice, a kod njegovog pogotka je Bukajo Saka bio asistent. Srbija je bojažljivo ušla u meč, Englezi su to iskoristili, ali su u drugom poluvremenu morali dobro da se brane, kako bi sačuvali tri boda i vođstvo. Selektor Dragan Stojković Piksi napravio je i dobre izmene, svih pet igrača koji su