Prva utakmica baraža za popunu Područne lige Zrenjanin: Gradnulica blizu višeg ranga

Dnevnik pre 8 dana  |  Dnevnik.rs

Prva utakmica baraža za popunu Područne lige Zrenjanin je odigrana na igralištu "Hercegovina" u Ravnom Topolovcu, privukla je veliku pažnju gledalaa iz ovoga dela Srednjeg Banata, tako da su tribine bile ispunjena do poslednjeg mesta, gde mogu slobodno da im pozavide i veći sportski kolektivi. Poveli su domaći fudbaleri u 3. minutu kada je sa 10 metara precizno šutirao mladi Dejan Đukić, a lopta se našla iza leđa golmana Zrenjaninaca Branislava Turkulja. Zrenjaninci su slavili sa 5:1.

Gosti iz Zrenjanina se nisu predavali čekali su svoje šanse, imali su veći posed lopte u svojim nogama, što im se na kraju i isplatilo. Ostatak utakmice bio je u znaku gostiju, koji su do vrha napunili mrežu Topolovčana. Druga utakmica baraža igraće se 22. juna od 18 časova u Zrenjaninu. P. Stanić Omladinac – OFK Gradnulica 1: 5 (1:2) RAVNI TOPOLOVAC: Igralište, "Hercegovina", gledalaca: 700. Sudija: Gaborov (Zrenjanin). Strelci: Dejan Đukić u 3. minutu za