Francuska sigurna na početku: Trikolori autogolom slavili protiv Austrije! (video)

Hot sport pre 8 dana

Francuzi zasluženo stigli do tri boda Fudbaleri Francuske sastali su se sa reprezentacijom u drugommeču grupe D Evropskog prvenstva.

Slavila je reprezentacije Francuske sa 1:0. Jedini gol na meču bio je autogol, Maksimiljana Vobera, u 38. minutu. Francuzi su kontrolisali veći deo utakmice, dok Austrijanci osim par solidnih šansi, nisu uspeli da nametnu svoj stil igre. Austrija sledeći meč igra sa Poljskom, dok će Francuska prolaz dalje moći da overi protiv Holandije. Mogli su Francuzi mnogo ranije do pobede, kada je Embape imao čist zicer u 55. minutu ali je šutirao pored gola. 🚨🚨| MBAPPE MISSES