Rumunija zgromila komšije: Ukrajinci na startu eura prošli kao u Donbasu! (video)

Hot sport pre 13 dana

Rumunija je prikazala izuzetnu igru Fudbalska reprezentacija Rumunije demonstrirala je silu protiv favorizovane Ukrajine (3:0) u prvom kolu grupne faze Evropskog prvenstva u okviru grupe E.

Od samog starta su Rumuni pokazali mnogo veću želju i inicijativu, a prva dobra šansa odigrala se u 8. minutu kada je Koman šutirao iz daljine, ali je Lunjin bio siguran. Ukrajina je u narednih petnaestak minuta pokušavala kroz posed lopte da dođe do situacije za gol, ali su pokušaji Mudrika i Dovbika zaustavljeni. Velika greška Lunjina u 30. minutu rezultirala je majstorskim pogotkom Stančua sa nekih dvadesetak metara od gola čime su nominalni domaćini stigli do