Izvor: N1 Info/Hronika arhiva vesti 17.06.2024
Blic: Španska policija u Beogradu, sumnjaju da je Knežević telo supruge doneo u Srbiju
N1 Info 17.06.2024
Agenti španske nacionalne policije iz Madrida, specijalizovane za potrage za nestalim licima, od srede se nalaze u Beogradu, gde sa srpskim kolegama nastavljaju potragu za telom američke državljanke Ane Knežević, ali i vrše rekonstrukciju svakog… »
Uhapšena žena zbog pretnji direktoru i profesorima gimnazije u Novom Sadu
N1 Info 17.06.2024
Policija u Novom Sadu uhapsila je danas N.Ž. iz tog grada zbog pretnji direktoru gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj", kao i dvojici profesora i psihologu te škole, saopštilo je Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu. Osumnjičenoj je određeno… »
Slučaj ubistva Nikole Bojovića: Koljenšić osuđen na 30 godina zatvora
N1 Info 17.06.2024
Ratko Koljenšić osuđen je danas na 30 godina zatvora za krivično delo kriminalno udruživanje i krivično delo teško ubistvo putem pomaganja - za ubistvo Nikole Bojovića u Beogradu, navode podgoričke Vijesti. Bojovića je ubio Saša Cvetanović… »