Najveće iznenađenje dosadašnjeg toka Evropskog prvenstva: Rumunija razbila Ukrajinu u Minhenu!

Kurir pre 8 dana

Fudbaler Rumunije savladali su Ukrajinu rezultatom 3:0 (1:0) u okviru prvog meča E grupe Evropskog prvenstva.

Utakmica u Minhenu je potpuno neočekivano završena u korist naših komšija, ali potpuno zasluženo. Andrej Lunjin je bio očajan na golu Ukrajine, a posle dve njegove greške, strelci su bili Stanču u 30. minutu i Marin u 53. minutu. Rumuni su bili hrabri, koristili su svoje šanse, a šlag na tortu došao je u 58. minutu kada je Draguš stavio tačku na ovaj duel. Ukrajina je prvi šut u okvir gola imala u 77. minutu meča. Pokušavali su nakon toga preko Mudrika, pojačali su