Hrvatska javnost i fudbaleri razočarani: „Izvinjavam se Modriću, ali više nije igrač kakav je bio“

Hot sport pre 7 dana

Vatreni su pred eliminacijom sa EURA 2024 Fudbaleri Hrvatske i Albanije odigrali su jedan od najboljih mečeva od početka ovogodišnjeg Evropskog prvenstva, a on je završen rezultatom koji ne odgovara ni jednima, ni drugima – 2:2.

Vatreni su gubili nakon prvih 45 minuta, ali su sa dva brza gola sredinom drugog dela preokrenuli rezultat u svoju korist. Ipak, nisu izdržali, jer su Albanci postigli pogodak u sudijskoj nadoknadi i tako postavili konačan rezultat. 🇦🇱 Last-minute madness 🤪 #EURO2024 | #CROALB pic.twitter.com/3ZV6kX8uQE — UEFA EURO 2024 (@EURO2024) June 19, 2024 Nakon utakmice hrvatski fudbaleri, ali i javnost, nisu zadovoljni rezultatom i partijom ekipe. – Šta reći… Tužni smo i