Nemci rutinski sa mađarskom: Domaćin turnira prva reprezentacija koja ide osminu finala eura! (video)

Hot sport pre 7 dana

Nemci sigurni Fudbaleri Nemačke upisali su i drugu pobedu na Evropskom prvenstvu, tako što su u drugom kolu grupe A savladali reprezentaciju Mađarske – 2:0.

Gledali smo zanimljivu utakmicu, a Mađari će definitivno žaliti za propuštenim prilikama. Bila je bolja Nemačka to je nesumnjivo, ali čini se da su naše komšije mogle da postignu makar jedan pogodak. Poveli su Nemci preko Musijale u 22. minutu, da bi konačan rezultat postavio Gundogan u 67. minutu. Takođe, ovom pobedom Nemačka je obezbedila prolaz u narednu fazu, s obzirom da su u prvom kolu savladali Škotsku sa 5:1 Od 15. do 22. minuta gledali smo mirniji period