Nemačka sigurno do pobede, Mađari imaju za čim da žale: Mlada zvezda opet zablistala, Gundogan potvrdio trijumf

Nova pre 7 dana  |  Autor: Oliver Mijušković

Fudbaleri Nemačke pobedili su Mađarsku rezultatom 2:0 u Štutgartu u drugom kolu grupne faze Evropskog prvenstva. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Strelci za Nemačku bili su Džamal Musijala, mladi biser Bajerna, u 22. i Ilkaj Gundogan u 67. minutu.

Nemačka je u prvoj utakmici savladala Škotsku sa 5:1, dok je Mađarska poražena od Švajcarske sa 3:1. Nemci su tako prvi u grupi A sa šest bodova i praktično su se već plasirali u drugu fazu turnira, dok je Mađarska i dalje na nuli i samo će je čudo odvesti dalje. Prvi pokušaj na utakmici imao je Haverc. Primio je u 5. minutu loptu sa desne strane terena, krenuo je ka sredini, brzo je šutirao, ali je golman Mađarske lako odbranio. Imala je Nemačka ubrzo još dve