Nemačka je u osmini finala evropskog prvenstva! ''Panceri'' trijumfovali protiv Mađara na krilima DŽamala Musijale

Večernje novosti pre 7 dana

Fudbalska reprezentacija Nemačke slavila je sa 2:0 protiv Mađarske u drugom kolu grupe A na Evropskom prvenstvu.

FOTO: AP/Tanjug Nemci su mnogo bolje ušli u ovaj meč, bili su agersivni i kao osice napadali fudbalere Mađarske. To im se i isplatilo u 22. minutu kada je odbrana ''gostujuće'' ekipe pogrešila, Gudogan je uzeo loptu i dodao do samog Musijale kojem nije bilo teško da postigne svoj drugi gol na ovom prvenstvu. U nastavku prvog perioda napadali su i jedni i drugi, nekoliko dobrih šansi ali bez realiacije. Drugo poluvreme je opet pripalo Nemcima. Mađarska je u prvih