Biće drame u poslednjem kolu EURO 2024: Rezultat po meri i jednih i drugih, ali Škoti će biti u posebnom problemu (foto/video)

Večernje novosti pre 7 dana
Biće drame u poslednjem kolu EURO 2024: Rezultat po meri i jednih i drugih, ali Škoti će biti u posebnom problemu…

Fudbalska reprezentacija Škotske odigrala je nerešeno sa selekcijom Švajcarske 1:1 u drugom kolu grupe A Evropskog prvenstva.

FOTO: AP/Tanjug U prvih deset minuta viđena je prava "uspavanka" u poslednjem meču današnjeg dana EURO 2024.Do 13. minuta nije bilo niti jedne ozbiljnije prilike, da bi onda Mektomini uputio jedan, naizgled, bezazlen šut ka golu, ali je loša reakcija Fabijana Šera skrenula loptu ka golu Zomera i Škoti su poveli sa 1:0. Nakon toga, izabranici Murata Jakina su pokrenuli ofanzivu i svim silama napali protivnika. Nije bilo velikih šansi sve do 26. minuta kad je škotska