Izvor: Radio 021/Hronika arhiva vesti 20.06.2024
Dačić: Evakuisani radnici nakon požara u fabrici u Šidu, za jednim se traga
Radio 021 20.06.2024
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da su, nakon izbijanja velikog požara u fabrici boja i lakova u "Evrojug" u Šidu, radnici evakuisani, ali se za jednim još traga. On je izjavio da je teško reći šta je uzrok požara dok se… »
Direktor policije u Crnoj Gori: Bombaški napad na Cetinju crvena linija
Radio 021 20.06.2024
Direktor Uprave policije Aleksandar Radović izjavio je da obaveštajni podaci već duže vremena govore da je obračun kriminalnih grupa u toku. Kako dodaje, očekivalo se da može doći do bombaškog napada kao što je današnji na Cetinju. "Nažalost, ostvarilo… »
Dvojica zatvorenika pokušala da pobegnu iz Zabele, jedan odustao nakon hica upozorenja
Radio 021 20.06.2024
Dvojica osuđenika pokušala su u sredu, 19. juna da pobegnu iz Kazneno-popravnog zavoda Požarevac - Zabela. Jedan od njih je sprečen u toj nameri, a za drugim se intenzivno traga, rečeno je za N1 u Upravi za izvršenje krivičnih sankcija. Kako navode iz… »