Ukrajinci su i dalje u igri: Slovaci prokockali prednost, Jeremčuk doneo pobedu ekipi Sergeja Rebrova! (video)

Hot sport pre 6 dana

Reprezentacija Ukrajine pobedila je Slovačku rezultatom 2:1 u drugoj utakmici grupe E na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Sada Ukrajinci, Slovaci i Rumuni imaju po tri boda, dok je Belgija bez bodova. Belgijanci igraju svoj meč sutra protv velike senzacije prvenstva, Rumunije. Prvu veliku šansu za Slovake imao je Lukas Haraslin u 10. minutu utakmice, kada je pokazao odličnu kontrolu lopte na ivici šesnaesterca i sam sebi napravio prostra za šut. Minut posle još jedna velika šansa za Slovake, šutirao je glavni napadački adut ekipe Kalcone, Ivan Šranc, ali Anatoli Trubin je bio odlično