Grizman se brukao, Holandiji poništen gol: Jedan od najboljih mečeva Evra imao potpuno neočekivan kraj

Nova pre 7 dana  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Fudbaleri Holandije i Francuske odigrali su nerešeno bez golova 0:0 u drugom kolu grupe D na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Igrajte kod nas Fudbalski Fantazi i zabavljajte se uz Euro 2024 i najbolji fudbal na kontinentu.

Interesantno je da je jedan od najzanimljivijih mečeva na prvenstvu, pun tempa i šansi tokom dobrih 70 minuta, na kraju postao prvi u kom nije viđen niti jedan gol. Videli smo dobre šanse, odbrane golmana, Antoan Grizman je delovao kao da ni duplo veći gol ne bi mogao da pogodi, pa favoriti u grupi imaju po četiri boda posle po dve odigrane utakmice u grupi gde su još i Austrija i Poljska. Prvo poluvreme počelo je u skladu sa onim što se i očekivalo od jednog