Selektor Turske: Guler nije mogao da igra više od 30 minuta

Sport klub pre 5 dana  |  Autor: Filip Mijailović

Selektor Turske Vinćenco Montela govorio je o uzrocima teškog poraza od Portugalaca 0:3 (0:2) u utakmici drugog kola grupe F. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! „Igrali smo dobro 20 minuta, stvarali smo šanse, ali smo kažnjeni za prvu grešku.

Kad je reč o drugom golu… Takve stvari se dešavaju u fudbalu“, izjavio je 50-godišnji italijanski stručnjak i dodao da rivala vidi kao jedan od najboljih evropskih timova. Golovi na koje je Montela aludirao „pali“ su u 21. (Bernardo Silva) i 28. minutu (Samet Akajdin, autogol). Poslednji pogodak upisao je Bruno Fernandeš posle dodavanja Kristijana Ronalda, bivšeg klupskog saigrača u Mančester junajtedu. „Bilo je nesporazuma kod autogola. Ponekad se to dešava.