Potpuno "luda" utakmica na euro 2024: Portugal overio nokaut fazu uz najčudniji gol na prvenstvu

Večernje novosti pre 7 dana

Fudbalska reprezentacija Portugala savladala je selekciju Turske 3:0 u drguom kolu grupe F, čime su obezbedili prolaz u osminu finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj.

FOTO: Tanjug/AP Od samog početka meča bilo je uzbuljivo u Dortmundu, Portugal je krenuo agresivno i Ronaldo i družina su pokušavali da dođu do prednosti što pre. Inicijativa se isplatila u 21. minutu kada je pogodio Bernardo Silva. Turska je takođe imala svoje šanse, dolazili su do gola Koste, ali nisu bili dovoljno precizini. Međutim ono što se desilo u 28. minutu svakako je jedna od najupečatiljvijih situacija na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu. Akajadin je