Drama na euro 2024: Užasne scene na meču Škotska - Mađarska! Završnica za nevericu

Večernje novosti pre 4 dana

FUDBALERI Škotske i Mađarske sastali su se u poslednjem duelu "A" grupe na Evropskom prvenstvu. Utakmica je završena rezultatom 0:1, što ne odgovara reprezentaciji Srbije, ali će se o stravičnoj povredi Barnabaša Varge govoriti u narednim danima.

FOTO: Tanjug/AP Reprezentacija Srbije, kao i svi navijači u našoj zemlji pomno su pratili dešavanja na ovom meču. S obzirom da je "orlovima" bio potreban nerešeni ishod kako bi i slučaju eventualnog remija sa Danskom prošli dalje. Ipak, naša selekcija će morati da pobedi Dansku, jer je u desetom minutu nadoknade vremena Mađarska došla do pobede. Nimalo lep fudbal gledali su navijači u prvom poluvremenu. Viđeno je mnogo faulova, prekida i centaršuteva, ali su šanse