Najdosadniji meč eura! Nezainteresovani Španci igrali koliko im treba i poslali nemoćne Albance kući!

Kurir pre 5 dana

Fudbaleri Španije savladali su Albaniju 1:0 u okviru 3.kola Grupe B čime su obezbedili prvo mesto sa maksimalnim učinkom i poslali Albance kući.

Od početka susreta utakmica je bila jednosmerna ulica. "Crvena furija" je kao što se i očekivalo držala loptu dok su se Albanci branili. Uspavanku i jedno od najdosadnijih poluvremena na Euru prekinuo je Feran Tores u 13.minutu posle sjajne asistencije Danija Olma. Nakon gola ista slika na terenu, izabranici Luisa De La Fuentea kružili su oko bloka nominalnih domaćina, ali se rezultat do odmora nije menjao. U nastavku meča prisustvovali smo još dosadnijoj utakmici