Hrvati očajni nakon ispuštene pobede nad Italijanima: Najstresnija utakmica u životu

Danas pre 3 dana  |  N. M.

Matia Zakanji, golom u osmom minutu nadoknade, najverovatnije eliminisao reprezentaciju Hrvatske sa Evropskog prvenstva (1:1).

Bilo je prvenstava, pogotovo svetskih, na kojima ih je sreća uporno pratila, pomagala kada je bilo najvažnije, pretvarala se u čelični zid ispred gola „vatrenih“ međutim ta ista nevidljiva sila u Nemačkoj im je u potpunosti okrenula leđa. Identičnim epilozima mečeva sa Albanijom i Italijom u grupi (primljeni golovi u poslednjim minutima nadoknade vremena) fudbaleri reprezentacije Hrvatske gotovo su izvesno završili sa učešćem na kontinentalnom šampionatu. Sa dva