Kakav šok, Austrija prva ispred Francuske i Holandije: Potpuna ludnica i neočekivan rasplet grupe D

Nova pre 2 dana  |  Autor: Vojislav Nedeljković

Reprezentacije Austrije, Francuske i Holandije izborile su osminu finala Evropskog prvenstva.

Austrija je pobedila Holandiju 3:2, dok su Francuska i Poljska remizirali 1:1. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Utakmica u Berlinu je počela loše po Holanđane, pošto je već u šestom minutu Doniel Malen postigao autogol. Holandija je izjednačila već u drugom minutu drugog poluvremena, rezervista Ćavi Simons je bio asistent, a Kodi Gakpo strelac. Napadaču Liverpula to je drugi gol na Evropskom prvenstvu. Austrija je ponovo preuzela vođstvo u 59.