Fudbaleri Kolumbije pobedili Paragvaj, Brazil remizirao sa Kostarikom na Kupu Amerike

Politika pre 3 dana

LOS ANĐELES – Fudbalske reprezentacije Brazila i Kostarike odigrale su jutros bez golova u Inglvudu u meču prvog kola grupe D na Kupu Amerike.

Fudbaleri Brazila su propustili veliki broj šansi na meču, a na golu Kostarike briljirao je golman Patrik Segueira, koji je zaustavio sve pokušaje protivničkih napadača. U drugom meču prvog kola grupe D, selekcija Kolumbije je u Hjustonu pobedila Paragvaj rezultatom 2:1, javlja Tanjug. Golove za Kolumbiju postigli su Danijel Munjoz u 32. i Džeferson Lerma u 42. minutu. Jedini strelac za selekciju Paragvaja bio je Hulio Enkizo u 69. minutu. Drugo kolo u grupi D na