''Ludilo'' u grupi D na euro 2024: Francuska remijem sa Poljskom ispustila prvo mesto

Večernje novosti pre 4 dana

Fudbaleri Francuske i Poljske odigrali su nerešeno (1:1) u okviru poslednjeg kola grupe D.

FOTO: AP/Tanjug Tokom prvih 45 minuta meča viđena je prava uspavanka, jednu šansu je imao Usman Dembele kada je sredinom prvog poluvremena izašao jedan na jedan sa golmanom, ali mu je to Skorupski odbranio. U nastavku meča viđena je veća borba i bolji fudbal. Prvi gol na meču viđen je 56. minutu kada je sa bele tačke strelac bio Kilijan Mbape. Imali su nakon toga aktuelni vicešampioni sveta nekoliko prilika da dupliraju prednost međutim do nisu iskoristili. Kazna