Bez pobednika u grupi E: Rumunija, Belgija i Slovačka prošle dalje, Ukrajina sa četiri boda mora kući! (video)

Hot sport pre 2 dana

Bilo je napeto do samog kraja Fudbalske reprezentacije Rumunije i Slovačke odigrale su nerešeno 1:1 u meču trećeg kola grupne faze Evropskog prvenstva u okviru grupe E, čime su obe selekcije obezbedile plasman u nokaut fazu.

Prvu ozbiljnu šansu su imali Rumuni. U 10. minutu Raciju je sjajno šutirao unutar kaznenog prostora, ali je njegov udarac odlično odbranio Dubravka. Slovaci su već u 22. minutu imali sjajnu priliku. Haraslin je centrirao, delovalo je da je Hancko samo zakačio tu loptu, ali je ona prošla pored stative. Samo dva minuta kasnije videli smo i prvi gol. Ondrej Duda odlično koristi centaršut Kucke i smešta loptu iza mreže Nice. Nepunih deseta minuta kasnije stigao je