Izvor: Nova/Putovanja arhiva vesti 26.06.2024
Otvara se prva „hidžab plaža“ u Crnoj Gori
Nova 26.06.2024
U Ulcinju u Crnoj Gori otvara se prva plaža za žene koje nose hidžab. Ova plaža biće zatvorenog tipa, raspolaže sa 10-20 ležaljki, a svima drugima biće zabranjen pristup, piše RTCG. Plaža je peščana, ograđena i rezervisana samo za žene… »
Otkrijte čari ostrva sa idealnim plažama i sjajnim provodom!
Nova 26.06.2024
Kipar se ove godine izdvojio kao jedna od omiljenih letnjih destinacija naših turista. Toplo i sunčano vreme u kombinaciji sa veoma kvalitetnim hotelima, vrhunskim šoping iskustvom, gastronomskim užitkom na najvišem nivou, kao i sjajnim noćnim… »
Skriveno mesto u Albaniji koje izgleda kao Tajland
Nova 26.06.2024
Mesto u Albaniji s kristalno čistom vodom i prekrasnim peščanim plažama, ali i niskim cenama, turiste je podsetilo na Tajland. Ljubiteljka putovanja Aleksandra otkrila je da “skriveni dragulji” Lumi i Shales možda imaju sve što vam je potrebno… »