Najlepša bajka na euro 2024: Gruzija ubedljiva protiv Portugalije

Večernje novosti pre 2 dana

PORTUGALCI su u grupi "F" u poslednjem kolu igrali sa Gruzijom. Bez obzira na rezultat "Os Navegadoresi" su rasterećeno ušli u meč, ali bez kalkulacija, izveo je Roberto Martinez kombinovani sastav, ali sa Kristijanom Ronaldom, to mu nije mnogo pomoglo, Gruzini su slavili 2:0 (1:0)

FOTO: Tanjug/AP Kako se žargonski kaže "nisu se ni smestili navijači na svoja mesta, a već šok". Nakon svega minut i po igre, Georges Mikautadže je proigrao Kviču Kavarčkeliju, a on iskosa pobegao odbrani Selesa i ušao u šesnaesterac odakle je plasirao loptu iza leđa golmana Portugalije. Primljeni gol bio je šamar koji je probudio Portugalce. Imali su kontrolu i inicijativu. Kristijano Ronaldo je imao dobru priliku u 17. minutu, šutirao je iz daljine, Giorgi