Ni Brazil, ni argentina... Ova reprezentacija je apsolutni hit Južne Amerike! Zablistali na velikoj sceni i sve oduševili!

Kurir pre 2 dana

Venecuela je hit ovogodišnje Kopa Amerike! Nakon što su fudbaleri ove selekcije iskoristili nepromišljen start i crveni karton Enera Valensije u prvom meču i savladali su Ekvador, sada su bili bolji od još jednog favorita.

Dobili su Meksiko 1:0 (0:0) pogotkom Salomona Rondona sa bele tačke u 57. minutu meča. Tri boda im je na kraju meča sačuvao iskusni golman Rafael Romo koji je u 87. minutu odbranio penal Orbelinu Pinedi. U drugom meču ove grupe Ekvador je uspeo da popravi utisak iz prvog meča i lako su dobili Jamajku 3:1 (2:0). Već u 13. minutu Palmer je dao autogol, zatim je na isteku poluvremena Paez pogodio iz penala, a Majkl Antonio je smanjio na 2:1. Konačan rezultat postavio