Izvor: Beta/Društvo arhiva vesti 29.06.2024
Meteorolozi upozorili na vrućinu, pa na nepogode u Srbiji
Beta 29.06.2024
Republički hidrometeorološki zavod Srbije je izdao upozorenje zbog priliva veoma toplog vazduha sa severa Afrike uz maksimalnu temperaturu danas od 30 do 34 stepena, a sutra i u ponedeljak do 37 stepeni uz "tropske noći" kada temperatura u gradovima neće… »
Sloga: Podržimo Antića i Jevtića iz Vojnog sindikata
Beta 29.06.2024
Udružen sindikat "Sloga" je danas pozvao sve političke organizacije, sindikate, civilni sektor i sve aktiviste da podrže bivšeg predsednika Vojnog sindikata Srbije Novicu Antića i njegovog sindikalnog saradnika Predraga Jevtića koji su pritvoru… »
Naslovne strane za subotu, 29. jun 2024. godine
Beta 29.06.2024
Beogradski dnevni listovi na naslovnim stranama izdanja za subotu, 29. jun, pišu o Vidovdanu, izbornoj kampanji za predsedničke izbore u SAD-u, inflaciji i drugim temama. ALO - "Demokrate traže zamenu za Bajdena" list piše o debati u predsedničkoj… »