Nemci bolji od Danske u osmini finala Evra posle haosa: Prekid, tri poništena gola i penal obeležili utakmicu

Nova pre 3 dana  |  Autor: Vojislav Nedeljković

Fudbaleri Nemačke savladali su Dansku sa 2:0 na drugoj utakmici osmine finala Evropskog prvenstva na kom su domaćini. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Mnogo bolje su krenuli Nemci.

Bili su agresivni, imali su inicijativu, stvarali šanse. Pod ogromnim pritiskom su bili Danci zbog čega su imali neke panične intervencije u svom kaznenom prostoru. U četvrtom minutu su Nemci došli do vođstva nakon kornera koji je izveo Toni Kors. Na loptu je naleteo Niko Šloterbek, ali je napravio prekršaj nad golmanom Kasperom Šmajhelom, zbog čega je pogodak poništen. Nastavili su Nemci da pritiskaju. Imali su četiri šuta u okvir gola za prvih 20-ak minuta.