Sjajna fudbalska predstava španaca i gruzina: Furiozna igra „Furije" u drugom poluvremenu (video)

Dnevnik pre 2 dana  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Španije savladali su Gruziju sa 4:1 u osmini finala. Gruzini su odigrali solidno u prvom poluvremenu, ali je Španija zasluženo slavila naročito dobrom igrom u drugom periodu.

Španci su furiozno krenuli i stavili na teške muke hrabre fudbalere Gruzije. Napadala je četa De la Fuentea sa svih strana, ali bez uspeha. U 18. minutu usledio je pravi šok za sve, Gruzija je sjajno razvila kontru prišla blizu gola Unai Simona, a savladao ga je njegov saigrač Robin le Norman koji je nespretno reagovao te sproveo loptu u sopstvenu mrežu. Nastavili su Španci da napadaju, ređale su se šanse Kukurelje i Nika Vilijamsa, a do izjednačenja ih je doveo