VIDEO Luda proslava navijača Engleske: Pogledajte šta su radili nakon čudesnog gola

Nova pre 1 dan  |  Autor: Dušan Marković

Fudbaleri Engleske savladali su Slovačku sa 2:1 posle produžetaka u spektakularnoj utakmici osmine finala Evropskog prvenstva u Nemačkoj, a engleski navijači na lud način su proslavili pogodak koji im je doneo izjednačenje.

Džud Belingem je makazicama zatresao mrežu u petom minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena. Engleski navijači, koji iz Londona, iz tamošnjih pabova pratili utakmicu, znali su kako da proslave taj gol. Veliki broj navijača je napustio pab jer je očekivao poraz svog tima. Ali oni koju su ostali, doživeli su erupciju pozitivnih emocija posle gola. Kako je to izgledalo možete pogledati u videu iznad teksta. Hari Kejn je u 92. minutu, odnosno u drugom minutu prvog