Španija zakazala derbi, bajka Gruzije završena

Sport klub pre 1 dan  |  Autor: Nikola Paripović

Španija je "probudila" Gruziju iz lepog sna i plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva. "Furija" je bila bolja od ekipe Vilija Sanjola rezultatom 4:1. www.winnerbet.rs – registruj se i oseti pobedu! Španija je od početka meča zaigrala izuzetno ofanzivno.

Šanse su se ređale, Mamardašvili je branio sve. Najbolje prilike su imali Vilijams i Pedri, golman Gruzije je ponovo bio izuzetno raspoložen. Gruzija je prvi put prešla polovinu u 18. minutu i – postigla gol. Na centaršut Kakabadzea se Le Norman nije snašao i postigao je autogol. Španci su nastavili u istom ritmu, imali su pregršt prilika, ali nisu uspevali da probiju čvrstu odbranu Gruzije. Delovalo je da će Gruzija na poluvreme sa prednošću, ali je Rodri u 39.