Legalna krađa: Dao je gol u 98. minutu za pobedu na neverovatan način i svi mu se dive (video)

Neverovatan pobedonosni pogodak za domaćina na MLS meču Atlanta - Toronto (2:1) viđen je u dubokoj nadoknadi drugog poluvremena.

Foto: Tviter/Printskrin/MLS Ovakav pogodak se ne viđa svaki dan na terenima širom sveta. To nije bio neverovatan solo prodor pored pet odbrambenih igrača, nije bila ni ''bomba'' sa 30 ili 40 metara, ovo je nešto mnogo bolje, ovo je legalna krađa. Naime, napadač Atlante, Džamal Tiare, prikrao se iza golmana, sačekao da ovaj u kaznenom spusti loptu na zemlju kako bi je ispucao na protivničku polovinu, i... do ispucavanja nije došlo. Džamal se nalazio nekoliko metara