Izvor: Vreme/Društvo arhiva vesti 03.07.2024
Deloitte i Pošta Srbije dobili poslove povezane sa EXPO 2027
Vreme 03.07.2024
Kompanija Deloitte Advisory dobila je posao vredan 15,1 milion dinara bez PDV-a, odnosno oko 128.100 evra za knjigovodstvene, računovodstvene i usluge poreskog savetovanja za potrebe specijalizovane izložbe EXPO 2027. Deloitte Advisory će pružati… »
Mladi najviše zainteresovani za medicinske škole, da bi lakše napustili zemlju
Vreme 03.07.2024
Iz Foruma srednjih stručnih škola kažu da su medicinske škole najpopularnije među mladima, ali poziavju na povećanje plata zdravstvenim radnicima kako mladi ne bi otišli iz zemlje. Forum srednjih stručnih škola saopštio je da se iz upisa u prvi… »
„Tajna“ zabrana izvoza ulja iz Srbije: Poljoprivrednici se bune, Crnogorci da ne brinu
Vreme 03.07.2024
Srpski zvaničnici izokola su potvrdili ono što su poljoprivrednici već rekli: Srbija zaustavlja izvoz ulja jer razmatra kolike rezerve ima. Doduše, Vučić i ostali poručuju Crnogorcima da ništa ne brinu - susedna zemlja sasvim zavisi od srpskog… »