Fudbaleri Crvene zvezde savladali soči u Rusiji; Milojević: Porodična atmosfera, bićemo još bolji

Dnevnik pre 3 dana  |  Dnevnik.rs

Slavili su fudbaleri Crvene zvezde na prvoj prijateljskoj utakmici odigranoj u Rusiji protiv ekipe Sočija rezultatom 2:0.

Pitanje pobednika je bilo rešeno već u prvom poluvremenu kada je Šerif Endiaje iskoristio dodavanje Dalsija, a Lazar Jovanović odbitak nakon udarca Šljivića, te postigao prvenac i postavio konačan rezultat. Prvu veliku priliku Zvezda je imala već u drugom minutu kada je Katai proigrao Endiajea, ali se Degtev dobro pozicionirao i "skratio" ugao, te ga je naš napadač pogodio u rame. Zapretila je Zvezda četiri minuta kasnije posle oštrog kornera koji je izveo Ilić, a