Merino rasplakao publiku: Španija u 118. minutu srušila Nemačku i plasirala se u polufinale eura! (video)

Hot sport pre 3 dana

Mnogi bi rekli čak i pirova pobeda Španije Fudbalska reprezentacija Španije plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva pošto je u četvrtfinalu bila bolja od domaćina takmičenja Nemačke sa 2:1.

Utakmica je krenula veoma burno. Naime, Toni Kros je jezivo grubim startom oborio Pedrija zbog čega je mladi Španac morao da napusti teren već u 7. minutu susreta. Dobra šansa za Jamala u 15. minutu. Mladi fudbaler Barselone iz slobodnog udarca je uspeo da prevari živi zid Nemaca, ali je lopta završila pored gola Nojera. Nemci prete samo par minuta kasnije. Lep centaršut Kimiha sa desne strane, skočio je Haverc dosta visoko, lepo je zahvatio loptu, ali je Unaj