(Poluvreme) zvezda vrlo dobra u Rusiji: Crveno-beli imaju dva gola prednosti, upisao se mladi Jovanović! (video)

Hot sport pre 2 dana

Zasluženo vođstvo crveno-belih Fudbaleri Crvene zvezde igraju u Sankt Peterburgu igra prijateljski meč protiv ruskog superligaša Sočija.

Nakon prvih 45 minuta crveno-beli imaju prednost od 2:0. Vrlo dobro poluvreme izabranika Vladana Milojevića koji je izveo prilično izmešao, dao priliku mladim snagama, kao i pojačanjima. Crvena zvezda: Guteša, Mimović, Điga, Leković, Rodić, Dalsio, Šljivić, Ilić, Katai, Jovanović, Šerif. Soči: Dektev, Makarčuk, Magal, Suslov, Alves, Naćo, Levin, Kravcov, Kramarić, Safronov, Guarirapa. Nije bilo golova sve do 39. minuta, a tada je mrežu Sočija zatresao Šerif Ndijaje