FRANCUSKA posle penal drame srušila Portugal: Feliks tragičar! Ronaldo u suzama ide kući, gledaćemo klasik u polufinalu!

Kurir pre 3 dana

PORTUGAL - FRANCUSKA 0:0 (0:0) STADION: Volksparkstadion Hamburg SUDIJA: Majkl Oliver (Engleska) Fudbaleri Francuske plasirali su se u polufinale Evropskog prvenstva pobedom nad Portugalom 5:3 nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca! Francuzi su nešto agresivnije ušli u meč, ali bez prave prilike za gol.

Trajao je pritisak pet minuta, a onda Portugal uzima konce igre u svoje noge. Mnogo su opasniji bili izabranici Roberta Martineza, ali bez konkretne završnice. Čak pet kornera su izveli, ali nikako nisu mogli da pronašu put do gola Menjona. Francuska je pretila iz kontre i šutevima iz daljine, a Ernandez je najopasnije zapretio pred golom Portugala šutem sa 25 metara. Portugal je imao slobodan udarac u 40. minutu, a Bruno Fernandeš je šutirao umesto Ronalda, preko