Vunderkind za ludnicu u Nemačkoj! Pogledajte kako je Virc izjednačio protiv Španije u 89. minutu! (video)

Kurir pre 3 dana

Fudbaleri Španije i Nemačke igraju meč četvrtfinala Evropskog prvenstva, a rezultat je 1:1.

Vodili su Španci golom Danija Olma od 52. minuta i kada su svi mislili da će proći u polufinale, na scenu je stupio supertalentovani Florijan Virc. Nemci su napali, Španija se grčevito branila, a gol je visio u vazduhu. Nakon velike gužve u kaznenom prostoru Španaca, Kimih je dodao do Virca koji se divno snašao i matirao Simona. Pogledajte kako je to izgledalo: FLORIAN WIRTZ GOAL FOR GERMANY 🇩🇪 pic.twitter.com/R1oFXx52p9 — BRADLEY OMAR 👑 (@Bradley_omar16) July 5,