Penali odlučili polufinalistu euro 2024: Feliks tragičar Portugala, Francuska ide na megdan Španiji!

Večernje novosti pre 3 dana

Fudbalske reprezentacije Francuske i Portugala odmerile su snage u četvrtfinalu Evropskog prvenstva. Nakon penala bolji su bili Francuzi i zakazali su polufinalni duel sa Španijom - konačan rezultat, posle 0:0 nakon 120 uzbudljivih minuta, bio je 5:3 za "trikolore".

FOTO: AP/Tanjug Prvo poluvreme je prošlo u ispitivanju snaga. Ni jedna od ekipa nije stvorila stopostotnu priliku. Nekoliko polu-šansi na obe strane, ali ništa što će ostati u sećanju. Najbolji momenat prvih 45 minuta bio je verovatno udarac Bruna Fernandesa, kojem je Kristijano Ronaldo začudo prepustio slobodan udarac, ali fudbaler Mančester junajteda nije bio precizan, njegov šut je otišao nekoliko santimetara iznad prečke. Tokom drugog poluvremena viđen je mnogo