Holanđani ogorčeni na nemačkog sudiju, Van Dajk otkriva: Nije se ni rukovao, odmah je otrčao u svlačionicu

Danas 11.07.2024  |  N. M.

Reprezentativci Holandije nezadovoljni sudijskim kriterijumom u porazu od Engleske (2:1) u polufinalu Evropskog prvenstva.

Uspeli su Englezi da golom Olija Votkinsa, bukvalno u 90. minutu obezbede prolaz u drugo uzastopno finale Evropskog prvenstva, međutim ostaće upamćeno i to da im je sudija Feliks Cvajer dosudio penal u prvom poluvremenu, koji će još dugo ostati stvar rasprave i različitog tumačenja sporne situacije. Hari Kejn je neometano šutirao u protivničkom šesnastercu i tek posle njegovog neuspelog pokušaja, došlo je do kontakta sa Denzelom Damfrizom koji je po inerciji