Srpkinje u suzama posle skandala: Sutkinja u 89. minutu dosudila sramotan penal za Englesku i eliminisala Srbiju sa EP! Video

Kurir 17.07.2024

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije bila je na pragu velike pobede protiv Engleske na Evropskom prvenstvu za igračice do 19 godina.

Minuti su delili izabranice selektorke Lidije Stojkanović, ali se isprečila sutkinja iz Finske Minka Vakeli. Nina Matejic having fun against England what a goal!😍 pic.twitter.com/Mal4TFneJg — sjögran (@necibOL) July 17, 2024 Pri rezultatu 1:0 za srpski tim, posle fantastičnog gola Nine Matejić, Finkinja je u 89. minutu dosudila penal za Englesku. Napad Engleske je tekao po levoj strani, usledio je centaršut posle kojeg je lopta pogodila Milicu Stojić. Stojić je