Partizan ni sa novim trenerom ne menja prošlosezonske navike: Jovanović spasavao, Saldanja doneo bodove

Danas 19.07.2024  |  V. N.

Fudbaleri Partizana pobedili su Napredak rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici prvog kola nove sezone Superlige Srbije, u kojoj su Kruševljani bili domaćini na stadionu u Humskoj.

Pobedu crno-belima doneo je Mateus Saldanja i to pogotkom u trećem minutu sudijske nadoknade, kada je posle šuta Natha ubacio loptu u mrežu rivala. U utakmici u kojoj je crno-bele vodio novi trener Aleksandar Stanojević, nije se mnogo toga promenilo u odnosu na prošlosezonske mečeve, kada su na klupi bili Igor Duljaj i Albert Nađ. „Gosti“ su na svom stadionu stvorili nekoliko dobrih prilika, Šćekić je već u 6. minutu pogodio prečku, ali opet je golman Jovanović bio