Joksimović o suđenju posle poraza od OFK Beograda: "Ako je u prvom kolu ovako..."

Sportske.net 20.07.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Mladosti iz Lučana poraženi su u prvom kolu Super lige Srbije u Užicu kao nominalni domaćini rezultatom 2:1 protiv ekipe OFK Beograda.

Povela je Mladost u 59. minutu golom Dušana Cvetinovića, da bi preokret OFK Beogradu doneo pogocima Aleksandar Kahvić iz penala u 86. i u trećem minutu sudijske nadoknade vremena. Mladost je od 84. minuta igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Cvetinović. Trener Mladosti Dejan Joksimović je u izjavi za Arenu sport nakon utakmice imao šta da zameri na račun sudijskog kriterijuma glavnog arbitra Nikole Radakovića. "Videli ste i sami, potrošili smo