Brodolom Partizana u Poljskoj: Dinamo pregazio crno-bele pred revanš u Beogradu! (video)

Hot sport 23.07.2024

Partizan čeka gotovo nemoguća misija u Beogradu Fudbaleri Partizana su poraženi u prvoj utakmici dvomeča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Dinama iz Kijeva rezultatom 6:2.

Dinamo je od prvog minuta krenuo izrazito ofanzivno, Karavajev i Jarmolenko se već u 4. minutu imali dve izgledne šanse, ali je Jovanović bio na visini zadatka. U 18. minutu nova prilika za Ukrajince. Vivčarenko je pokušao sa ivice kaznenog prostora da uputi šut, ali je Jovanović opet bio siguran. Srećne okolnosti za Partizan u 21. minutu. Nakon pregledanog snimka u VAR sobi glavni arbitar je zbog prekršaja nad Kaluluom u kaznenom prostoru dosudio penal za