LK (kval) - Jojić i drugovi srušili vicešampiona Poljske, Dečić slavio u Gruziji, Struga bolja od Pjunika!

Sportske.net 24.07.2024  |  Sportske.net

Prvak Crne Gore Dečić savladao je ekipu Dinama iz Batumija u prvoj utakmici u Gruziji rezultatom 2:0.

Dečić je pitanje pobednika rešio u drugom poluvremenu zahvaljujući raspoloženom Iliru Camaju koji je sa dva gola u 62. i 66. minutu doneo trijumf crnogorskoj ekipi. U redovima gostiju nastupio je i nekadašnji fudbaler Partizana i Vojvodine Bojan Matić. Pobednik ovo dvomeča igraće sa ekipom Helsinkija. Riga je u Letoniji ostvarila veliku pobedu nad vicešampionom Poljske Šlonskom rezultatom 1:0. Odlučujući pogodak za domaću ekipu bio je delo Osejnua Nijanga koji je